У Шишаках триває сесія обласної ради. У залі засідань присутні 72 депутати. На початку голосують за порядок денний. У нього вносять десяток питань, які стосуються погодження розвідки родовищ газу.

Також на засідання приїздить Дмитро Гнап — колишній журналіст, а зараз кандидат у Президенти України. Раніше він приїздив до Полтави і безуспішно намагався знайти голову облради Олександра Біленького.

У порядок також намагаються внести запит депутата від Радикальної партії Руслана Ляшка. Він пропонує переглянути питання надання погодження родовищ фірмі Історії Юроуп Петролеум, яку пов’язують із російським олігархом Павлом Фуксом. Проте депутати не підтримують звернення. Тоді до трибуни виходить Дмитро Гнап. Називає депутатів зрадниками і прохає переглянути рішення. Під тиском громадськості депутати іще раз голосують за питання, проте і цього разу воно не набирає потрібної кількості голосів.

Не прислухаються депутати і до думок колег — Петра Ворони та Анатолія Ханка, які також прохають повернутися до питання «родовищ Фукса».

Сесія триває далі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Не очень хорошие новости», — журналист Роман Шрайк прокомментировал новые соцопросы на выборах в Раду

​Единственная социологическая компания, чьи опросы были максимально близки к результатам п…