13 грудня 2018 виходить у прокат стрічка української компанії BigHandFilms«Пригоди SМиколая». Це буде яскрава новорічна сімейна комедія, у якій знялися відомий український богатир і улюбленець усіх дітей України Василь Вірастюк та телезірка Маша Єфросініна. 

Головні актори фільму, режисер і продюсер 28 жовтня презентували фільм у Полтаві. Вони влаштували зустріч з полтавцями у кінотеатрі Multiplex, який з цього приводу вщент наповнився маленькими шанувальниками Василя Вірастюка. Вони мали змогу поспілкуватися з богатирем і поставити йому купу запитань, які дуже розвеселили актора. За словами Василя Вірастюка, він любить зніматися з дітьми і це гарно йому вдається, не зважаючи на загальновизнану складність таких зйомок.

Продюсер фільму Марія Каель розповіла про походження назви картини та супергероя Святого Миколая:

– Стрічка тричі змінювала назву у ході роботи. Назва «Груднева казка» поступилася місцем назві «Пригоди С. Миколая» – на честь головного героя картини, але потім трансформувалася у «Пригоди SМиколая». Ми хотіли, що глядачі пройшли шлях сприйняття Миколая від Святого до Супергероя (Superhero) і показати синонімічність цих понять у фільмі.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Не очень хорошие новости», — журналист Роман Шрайк прокомментировал новые соцопросы на выборах в Раду

​Единственная социологическая компания, чьи опросы были максимально близки к результатам п…