Петиція за номером «305» з’явилася сьогодні сайті Полтавської міської ради. Автор петиції – Марина Холодій – пропонує встановити світлофори та «лежачих поліцейських» з боку вулиці Шведської на проїжджій частині, що розташовується перед школою №9. Проголосувати за неї можна за наступним посиланням.

«Доброго дня! Звертаюсь до Вас від імені батьківського активу та педагогічного колективу СШ № 9 з метою вирішення наступного питання. Наша школа № 9 знаходиться в чудовому, мальовничому місці — Павленківському парку, що має виключно переваги, як з огляду безпеки так і з огляду зручності. Але, з двох боків Павленківського парку (з боку вул. Шведської та з боку вул.Павленківська) знаходяться проїжджі частини з досить активним трафіком. Основна маса школярів йдуть до школи саме цими шляхами і щодня наражаються на небезпеку.
З боку вул. Шведської перетин проїжджої частини ускладнюється тим, що фактично необхідно перетнути дві дороги підряд (одна розходиться на дві). Крім того, автомобілі які періодично паркуються на проїжджій частині унеможливлюють вільний огляд як пішоходам так і водіям. І хоча там встановлено знак пішохідного переходу, зважаючи на низьку культуру наших водіїв, переходити там дорогу, а тим більше відпускати дітей одних небезпечно. 
У зв’язку з викладеним, звертаємось до Вас з проханням встановити світлофори та «лежачих поліцейських» на проїжджій частині біля СШ № 9 з боку вул. Шведської. Дякуємо за розуміння та допомогу».

Нагадаємо, для розгляду міською радою петиція за 60 днів має набрати 250 голосів.

Раніше ми повідомляли, що полтавці підтримали петицію щодо придбання томографу у дитячу лікарню Полтави. Створив петицію Олег Зволинський, батько 6-річної дівчинки, яку 2-го лютого травмувала крижана брила на вулиці Зигіна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Не очень хорошие новости», — журналист Роман Шрайк прокомментировал новые соцопросы на выборах в Раду

​Единственная социологическая компания, чьи опросы были максимально близки к результатам п…