1

Сьогодні, 15-го січня під стінами полтавської прокуратури відбулася акції за прискорення та об’єктивність розслідування справи стосовно ДТП, у якому отримав травми, від яких помер, 14-річний Артем Левченко. Активісти та адвокат родини вимагали висунення звинувачень Наталії Саєнко за статтею «Залишення у небезпеці», а також передали звернення із 13-ма пунктами.

На закиди активістів відповіли представники прокуратури. Зокрема прокурор Євген Асташкін повідомив, що Державному бюро розслідувань передали справу стосовно приховування слідів злочину – вилучення відеореєстратору із флеш-картою.

Адвокат родини Левченків Дмитро Семеха та присутні активісти задали прокурору найбільш важливі питання по справі.

Чи відомо – хто керівник слідчої групи? Скільки років роботи слідчим у нього?

-Слідчі мають достатній фаховий рівень.

Із протоколом огляду місця події ознайомлювались. Із додатками? Чи правда, що ДТП сталося посередині пішохідного переходу?

-По показам свідків хлопець рухався на велосипеді, до моменту зіткнення подолав відстань 12 метрів. Зіткнення відбулося у смузі третій від кільця!

Чому на місці аварії був присутній прокурор?!

-Я його туди послав! Він вживав заходи, для того, щоб збереглись сліди злочинів. Коли прибув прокурор, слідчо-оперативна група вже була на місці.

—          Чому Саєнко не звинуватили за статтею 135 «Залишення у небезпеці»?

-Зазвичай, порушують проти водія, який збиває пішохода і скриває із місця події. Яку допомогу вона могла надати? При травмі хребта взагалі не можна чіпати людину.

Пропонуємо вашій увазі повне відео спілкування прокурора із активістами, зняте журналістами 0532.ua.

Нагадаємо, 14-річного Артема Левченка збив автомобіль «Мерседес» 6-го листопада «на кругу». Від отриманих ушкоджень хлопець впав у кому і через два місяці, не приходячи до тями, помер. Наталії Саєнко, яка перебувала за кермом «Мерседеса» висунули підозру. 9-го січня Октябрський суд обрав їй запобіжний захід — цілодобовий домашній арешт.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Не очень хорошие новости», — журналист Роман Шрайк прокомментировал новые соцопросы на выборах в Раду

​Единственная социологическая компания, чьи опросы были максимально близки к результатам п…