Що  чекає на представників всіх знаків Зодіаку протягом липня днями розповіла  астропсихолог Валентина Віттрок.

Овен

Зірки закликають приділити максимум уваги своїй сім’ї, і насамперед – літнім і маленьким її представникам. Спілкування з близькими людьми не тільки надасть терапевтично-заспокійливий вплив, але і надихне на нові професійні досягнення. Від будь-яких екстремальних дій поки краще відмовитися.

Тілець

Прагнення до змін доведеться співставляти з можливостями, які в цей період перед вами відкриються: не варто замахуватися на те, що в цей період вам не по «зубах», – можливо, час для здійснення наполеонівських планів ще не настав. Рішення отримати нові знання виявиться досить своєчасним.

Близнюки

На порядку денному – значне поліпшення матеріального становища, від збільшення зарплати у одних до побічного джерела доходів у інших. Постарайтеся не витрачати все одразу – незабаром на вас чекає дороге придбання, про яке ви давно мріяли, збиранням грошей на нього варто потурбуватися завчасно.

Рак

Не варто чекати, що все, чого ви хочете, складеться саме по собі, проте, якщо ви докладете хоча б мінімум зусиль, результат перевершить навіть найсміливіші ваші очікування. Новий імідж дозволить справити незабутнє враження на оточення – правило, згідно з яким зустрічають за одягом, ще ніхто не відміняв.

Лев

Втома, що накопичилася за рік, негативно позначиться на вашій самооцінці: невластиву вам невпевненість в собі потрібно лікувати відпочинком – поїздка до моря поверне вам моральну і фізичну форму. Важливо дотримуватися балансу між роботою та особистим життям – перекіс в одие бік викличе невдоволення іншого.

Діва

Нові ідеї, які прийдуть до вас в цей час, зажадають ретельного опрацювання і попередньої підготовки – не провівши відповідну роботу, за серйозні проекти краще не братися. Не рекомендується маніпулювати людьми, переслідуючи власні інтереси – швидше за все, результати такої тактики вас розчарують.

Терези

Не варто гнатися одразу за кількома зайцями, намагаючись виконати всі професійні завдання, які потраплять у поле вашого зору. Керуйтеся принципом «краще менше, та краще» – один-єдиний проект, в який ви вкладете душу, зробить вас справжньою легендою в професійному співтоваристві.

Скорпіон

З категорії осіб, які активно діють, вам – зрозуміло, на час – краще перейти в категорію глядачів, в іншому разі ризикуєте зіпсувати навіть ті завдання, з якими впорається навіть новачок. Зате, спостерігаючи за тим, як працюють інші, ви отримаєте безцінний досвід – найближчим часом він стане вам у пригоді.

Стрілець

Складаючи план дій на наступний місяць, не перестарайтеся – взявши на себе занадто багато обов’язків, ви ризикуєте і задумане не виконати, і самі надірватися. Непогано також згадати, коли ви в останній раз відпочивали – можливо, прийшов час взяти відпустку і відновити витрачені сили.

Козеріг

Важко буде домогтися вагомих професійних результатів, не заручившись підтримкою оточення: співробітників або підлеглих на роботі, сім’ї – вдома, в цей час надійним повинен бути як «фронт», так і «тил». Вдалими обіцяють бути поїздки – від нетривалих відряджень до довготривалих подорожей.

Водолій

Будьте гранично уважні, підписуючи серйозні фінансові документи – навіть невелика неточність може коштувати збитків. Рутинну роботу – при всьому вашому небажанні її виконувати – обов’язково потрібно буде зробити, не здавши її, ви не зможете стати до реалізації більш цікавих і масштабних задумів.

Риби

Вдалий місяць для тих, хто збереться в довгоочікувану відпустку, – погода буде гарною, а екскурсії – цікавими і пізнавальними. Втім, якщо ви залишитеся на роботі, то нічого не втратите: зірки пророкують вам підняття кар’єрними сходами і збільшення заробітної плати, щоправда, за умови ударної праці.

Дякуємо за консультацію астропсихологу Валентині Виттрок

Раніше ми розповідали: Літній відпочинок: куди поїхати з Полтави?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Не очень хорошие новости», — журналист Роман Шрайк прокомментировал новые соцопросы на выборах в Раду

​Единственная социологическая компания, чьи опросы были максимально близки к результатам п…