2

Цю історію розповіла полтавка Ліана, яка живе на Яківцях і щодня добирається до роботи на маршрутці №33 (Розсошенці — Дендропарк — Яківці).

На фоні шантажу перевізників з вимогою збільшити вартість проїзду в Полтаві вдвічі — до 8 гривень — розповідь видається абсолютною «дичиною» і яскраво характеризує усю суть полтавського бізнесу пасажирських перевезень:

       «Як добиратися в пікові години на Яківці, найкраще знають яківчани, яких не здивувати вже нічим. Але те, що трапилось 13 грудня — обурило і викликало негатив у 100-відсотків пасажирів. В кінці робочого дня, прочекавши хвилин 40 і нарешті зайшовши в маршрутку № 33 (ВІ 4357АА), на зупинці біля кінотеатру Котляревського, всі стали свідком агресивної і неадекватної поведінки водія, який категорично відмовився їхати, поки пенсіонерка не заплатить за проїзд. Пасажири запропонували йому заплатити за неї, він відмовився і чекав поки принижена жінка вийде.

    Але й цього йому було замало, він потім взагалі передумав їхати, репетуючи : «Я нікуди їхати не буду! Виходьте всі!». Причину спочатку не називав, а під кінець заявив, що в нього болить голова. На запитання людей, чого він тільки що, хвилину тому брав кошти за проїзд, нічого не відповідав. Шкода було дивитися на батьків з маленькими дітьми, які вкрай замерзли (мабуть перевізникам не так їх шкода, як своїх власних) , але хочеться зазначити одне — полтавці дивляться з надією на владу і чекають, коли припинять цей «шабаш» перевізників разом з водіями, адекватність яких під великим сумнівом.»


Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Может Заинтересовать

«Не очень хорошие новости», — журналист Роман Шрайк прокомментировал новые соцопросы на выборах в Раду

​Единственная социологическая компания, чьи опросы были максимально близки к результатам п…